Karrier

Építész szerkesztő

ZIP Architect

Friss diplomás / diploma előtt álló építészt keresünk győri székhelyű, ingatlanfejlesztéssel és építészeti tervezéssel foglalkozó irodánkba, azonnali kezdéssel.

Elvárásaink:

  • Jó kommunikációs készség, precizitás
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • ArchiCAD felhasználói szintű ismerete
  • Photoshop, MS Office programok használata

Előny:

  • Látványtervező programokban való jártasság
  • Tervezőirodai szakmai gyakorlat
  • Belsőépítészet iránti fogékonyság
  • „B” kategóriás jogosítvány

Helyszín: Győr, 9022 Bajcsy Zsilinszky utca 44.

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Változatos feladatok
  • Versenyképes fizetés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét (fizetési igény megjelölésével) a karrier@olla.hu e-mail címre várjuk.

Építésvezető, felelős műszaki vezető

Olla Group Kft.

A magyar tulajdonú OLLA GROUP Kft. 10 éves tapasztalattal épületépítési projektbonyolítást, épület tervezést, ingatlankezelést, építőipari vállalkozói és kivitelezői tevékenységet végez. Dinamikusan növekvő vállalatunk erősítésére építőipari tevékenységre elhivatott, a kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak kínál munkalehetőséget

ÉPÍTÉSVEZETŐ/FELELŐS MŰSZAKI VEZETŐ

pozícióba

FELADATOK:

  • építéshelyszín operatív vezetése
  • alvállalkozók tevékenységének irányítása, ellenőrzése, teljesítése, igazolások alátámasztása
  • építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése, ellenőrzése, geometriai és mennyiségi felmérések készítése
  • kapcsolattartás a projektvezetővel, műszaki ellenőrökkel, tervezőkkel, kooperációkon, meetingeken való részvétel
  • beérkezett anyagok mennyiségi és minőségi átvétele
  • kivitelezési ütemterv elkészítésében való hatékony részvétel, határidők betartása és betartatása
  • a kivitelezés helyszínén a munkabiztonsági előírások felügyelete illetve betartatása
  • hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása

ELVÁRÁSOK:

  • építőipar technikum vagy okleveles építőmérnök végzettség
  • minimum 2 év építésvezetői tapasztalat – de motivált pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • jó szervezőkészség és probléma megoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • határozott, magabiztos fellépés
  • jó kommunikációs készség
  • önálló munkavégzés
  • nagyfokú terhelhetőség

ELŐNYT JELENT:

  • felelős műszaki vezetői végzettség
  • Több éves szakmai gyakorlat

AMIT NYÚJTUNK:

  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • Versenyképes javadalmazás
  • Dolgozói kedvezmények
  • Aktív közösségi programok
  • Karrierlehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Stabil háttér

Titkárnő, asszisztens

Munkahelyi információk Feladatkör, kompetenciák és felelősség • Ügyvezetők munkájának teljes körű támogatása • Megbeszélések, értekezletek előkészítése • Általános adminisztratív és irodai ...

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Ügyvezetők munkájának teljes körű támogatása
  • Megbeszélések, értekezletek előkészítése
  • Általános adminisztratív és irodai feladatok ellátása
  • Munkatársak munkájának támogatása
  • Az aktuális projektek munkamenetének támogatása
  • Beérkező levelek, hivatalos iratok kezelése, iktatása, postázása
  • Levelezés
  • Kapcsolattartás partnerekkel
  • Karbantartásokkal kapcsolatos ügyintézés
  • Irodai eszközök beszerzése (esetenként saját gépjárművel), megrendelése
  • Ügyfelek fogadása, kiszolgálása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

  • középfokú végzettség érettségivel
  • OKJ
  • főiskolai/egyetemi hallgató
  • főiskolai végzettség
  • egyetemi végzettség
  • Beszélt nyelvek
  • Angol nyelv – Minimumszint (A1) vagy
  • Német nyelv – Minimumszint (A1)

Adminisztrációs és közgazdasági ismeretek

  • Gazdasági Levelezés – haladó
  • Gépírás – haladó
  • Számítógép-felhasználói ismeretek
  • Microsoft Excel – haladó
  • Microsoft Word – haladó

Jogosítvány

  • B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

  • Igen

A cég rövid jellemzése

Győri székhelyű társaságunk jogelődje 2009-ben projekt menedzsment tevékenységet folytató vállalkozásként jött létre. Az egyre bővülő megrendelői igények miatt szükségessé vált cégünk szerkezeti átalakulása. Négy önálló, mégis egymással szorosan összefüggő üzletágat alakítottunk ki, mely tervezési tevékenységet, teljes projekt lebonyolítást, ingatlanközvetítést, valamint ingatlan üzemeltetést foglal magában. Ennek köszönhetően képesek vagyunk arra, hogy szorosan összefogjuk azokat a folyamatokat, melyek biztosítják az ingatlan-beruházás sikerességét, ezáltal a megrendelő teljes biztonságban érezheti magát.

Erősségünk a tapasztalt, folyamatosan fejlődő, naprakész, jól szervezett csapatunkban rejlik, melynek tagjai a saját területükön a legkiválóbb formájukat nyújtják. Büszkék vagyunk arra, hogy eddigi munkáink során megrendelőink elégedettségüket újabb megbízásokkal fejezték ki.

Elszántak vagyunk, arra törekszünk, hogy szolgáltatásainkkal teljes körűen kiszolgáljuk megrendelőink elképzeléseit az ötletétől a tervezésen át, egészen a projekt lebonyolításáig és azon is túl – „Valóra váltjuk!”

Ingatlanértékesítő

OTP Ingatlanpont Győr

Ingatlanirodánkba, olyan MUNKATÁRSAT keresünk, aki szívesen foglalkozik az ügyfelekkel. Az ideális jelölt nem éri be az átlagkeresettel, rengeteg az energiája, tenni akar céljai megvalósításáért. NÁLUNK ezt elérheti! Legyen részese sikereinknek, csatlakozzon hozzánk!

Előnyt jelent:

  • Ingatlanközvetítői tapasztalat
  • OKJ vizsga regisztrációs számmal
  • Pénzügyi termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség

Főbb feladatok, munkák:

Olyan embereket keresünk, akik képesek a saját idejüket menedzselni, akik szeretik a kihívásokat, és képesek folyamatosan fejlődni és egyre sikeresebbé válni.Lehetsz akár pályakezdő, pályamódosító, vagy profi értékesítő. A lényeg, hogy olyan embereket keresünk, akik egy sikeres csapat részeseként üzletemberekké akarnak válni.Nem árulunk zsákbamacskát, egy jó ingatlanosnak egyszerre kell jól értékesíteni, precízen adminisztrálni, kreatív hirdetési szöveget írni, jól fotózni, valamint széleskörű ingatlanjogi és hitelpiaci ismeretekkel rendelkezni. Célunk, hogy olyan profi ingatlanos kollégákkal tudjunk dolgozni, akiknek szívügyük, hogy ügyfeleik számára a legmagasabb minőségű, mindenre kiterjedő szolgáltatás tudják nyújtani.

Az álláshoz tartozó elvárások:

jól kommunikál, szeret telefonálni,önálló munkavégzésre képes, de csapatban is tud dolgozni,rugalmas,kiváló szervező,talpraesett, magabiztos fellépése van,rendelkezik középfokú és számítógépes ismeretekkel,kulturált, üzleties megjelenésű,teljesítményorientált,jó konfliktuskezelő, empatikus.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

értékesítés területén szerzett tapasztalata van (előny, de nem feltétel),rendelkezik jogosítvánnyal (előny, de nem feltétel),egyéni vállalkozó (előny, de nem feltétel). Kifejezetten örülnénk olyan munkavállalónak, aki már értékesít más, ingatlanokhoz kapcsolódó terméket, szolgáltatásokat. (Pl. Hitel, biztosítás, LTP, stb.)

A kezdőknek sem kell nulláról indulniuk, mivel új kollégáink az aktuális projektek értékesítésébe is bekapcsolódhatnak, valamint a meglévő és folyamatosan bővülő keresői adatbázisunkkal is támogatjuk a munkát.Teljesítmény arányos, kiemelkedő jövedelmet biztosítunk.Egy nagy múltú cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája áll mögöttünk. Kellemes, jó hangulatú környezetet és csapatot biztosítunk.Teljeskörű betanítás és napi szintű szakmai és emberi támogatást nyújtunk.